Izrada grafita u pješačkoj zoni

Autor: Ines Grbešić, 25. 4. 2018.

Učenici Tehničke škole Ruđera Boškovića Vinkovci i ove godine sudjelovali su u izradi grafita u pješačkoj zoni.

Nositelj samog projekta je Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca, a ovoj aktivnosti se pridružio veliki broj učenika iz ostalih srednjih škola; Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca, Zdravstvene i veterinarske škole dr. Andrije Štampara, Drvodjelske tehničke škole, Srednje strukovne škole, Tehničke škole Ruđera Boškovića i Poljoprivredno šumarske škole. Cilj projekta je preventivnog karaktera, međusobno druženje učenika srednjih škola u organiziranoj i vođenoj aktivnosti te iskazivanje njihovih kreativnih sposobnosti.

Tema drugog kruga bila je jednaka svim ekipa i glasi: ”Živim u sasvim malenoj kućici, ali njezini prozori gledaju na vrlo veliki svijet”.

U ovoj aktivnosti sudjelovale su tri ekipe učenika Tehničke škole Ruđera Boškovića Vinkovci:

1. 3.f razred- Bezimeni

Ana Salić, Marija Maslać, Jasmina Smajić, Iva Janić

2. 4.f razred- Somos Artistas

Gabrijela Đukić, Petra Varga, Valerija Pilipović, Davor Bilić

4. 3.g razred- Ekspresija

Ana Domac, Petra Bračko, Antonela Komarčić, Nikolina Stjepanović

Priloženi dokumenti:
Grafiti.docx (14.20 KB)

09.01.2020. 14:03
Postovani korisnici, U ponedjeljak, 13.01.2020., CARNET NOC ce izvoditi programsku nadogradnju mrezne opreme na podrucju: – Varazdinske zupanije u vremenu od 11:00 do 12:00 sati i – Medjimurske zupanije u ... The post INFO Najava prekida mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske i Medjimurske zupanije, 13.01.2020. appeared first on CARNET .

27.12.2019. 11:12
Započeo CARNET-ov Erasmus+ projekt "DOTS"
U CARNET-ovim prostorijama, 2. i 3. prosinca 2019. godine, održan je početni (kick-off) sastanak Erasmus+ projekta pod nazivom “DOTS - Development of transversal skills in STEM”. Cilj je projekta razvijati ... The post Započeo CARNET-ov Erasmus+ projekt "DOTS" appeared first on CARNET .

15. siječnja - Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
15.01.2020. 09:01
15. siječnja - Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Iako je Island još u prosincu 1991. priznao neovisnost Hrvatske, kao Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske slavi se 15. siječnja, jer je toga dana 1992. godine Hrvatsku i Sloveniju, nakon Vatikana, priznala većina europskih zemalja i zemlje EU.