Izrada grafita u pješačkoj zoni

Autor: Ines Grbešić, 25. 4. 2018.

Učenici Tehničke škole Ruđera Boškovića Vinkovci i ove godine sudjelovali su u izradi grafita u pješačkoj zoni.

Nositelj samog projekta je Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca, a ovoj aktivnosti se pridružio veliki broj učenika iz ostalih srednjih škola; Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca, Zdravstvene i veterinarske škole dr. Andrije Štampara, Drvodjelske tehničke škole, Srednje strukovne škole, Tehničke škole Ruđera Boškovića i Poljoprivredno šumarske škole. Cilj projekta je preventivnog karaktera, međusobno druženje učenika srednjih škola u organiziranoj i vođenoj aktivnosti te iskazivanje njihovih kreativnih sposobnosti.

Tema drugog kruga bila je jednaka svim ekipa i glasi: ”Živim u sasvim malenoj kućici, ali njezini prozori gledaju na vrlo veliki svijet”.

U ovoj aktivnosti sudjelovale su tri ekipe učenika Tehničke škole Ruđera Boškovića Vinkovci:

1. 3.f razred- Bezimeni

Ana Salić, Marija Maslać, Jasmina Smajić, Iva Janić

2. 4.f razred- Somos Artistas

Gabrijela Đukić, Petra Varga, Valerija Pilipović, Davor Bilić

4. 3.g razred- Ekspresija

Ana Domac, Petra Bračko, Antonela Komarčić, Nikolina Stjepanović

Priloženi dokumenti:
Grafiti.docx (14.20 KB)

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.

11. prosinca - Svjetski dan UNICEF-a
11.12.2018. 09:52
11. prosinca - Svjetski dan UNICEF-a
Generalna skupština Ujedinjenih naroda, 11. prosinca 1946. godine osnovala je organizaciju za pomoć djeci – UNICEF (United Nations Children's Fund). Nastao je s ciljem pružanja pomoći djeci poslijeratne Europe. Danas je najveći dio napora UNICEF-a je usmjeren na djecu u zemljama u razvoju.