> O školi  > Projekti

Mobilnost učenika u Finsku Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Barac, 12. 11. 2014. 10:17

Davor Karamatić i Martin Marošević, učenici 4.e razreda, prošle su školske godine posjetili centar za regionalni razvoj Omnia iz Finske.

Omnia nudi inovativno okruženja za učenje i korisno partnerstvo kako na nacionalnim tako i na međunarodnim razvojnim projektima obrazovanja.

Što su dečki iskusili i naučili tamo, možete pogledati u PowerPoint prezentaciji.

Projekt mobilnosti- Finska Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Barac, 8. 9. 2014. 14:05

Pogledajte prezentaciju kolege Davora Savića, unutar projekta mobilnosti, o studijskom putovanju u Finsku.

Projekt mobilnosti- Engleska Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Barac, 8. 9. 2014. 11:37

Profesorica Andreja Pokas pripremila je prezentaciju vezanu uz boravak u Engleskoj.

Pogledajte više u priloženom dokumentu.

Projekti u našoj školi

Autor: Marija Barac, 8. 9. 2014. 08:47

U ovoj rubrici moći ćete čitati o projektim u kojima je naša škola sudjelovala ili se tek priprema za sudjelovanje.

> O školi  > Projekti