Edmodo

Autor: Darija Dasović Rakijašić, 14. 10. 2011. 09:04

Edmodo stranici Tehničke škole Ruđera Boškovića VInkovci pristupate putem linka:

Pripreme za državnu maturu

Autor: Darija Dasović Rakijašić, 7. 3. 2011. 09:25

Na stranici http://mojamatura.net možete pronaći materijale za pripremu državne mature. Novosti sa portala možete pratiti i na facebooku.

[više]

Ministarstvo školama preporučilo korištenje besplatnog softvera za učenje matematike

Autor: Darija Dasović Rakijašić, 6. 3. 2011. 18:03

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa uputilo je 4. ožujka svim školama preporuku za korištenje besplatnog softvera GeoGebra za dinamičnu geometriju u nastavi matematike i fizike.

Internet Hotline

Autor: Darija Dasović Rakijašić, 6. 2. 2011. 10:56

Ukoliko anonimno želite prijaviti nezakonite sadržaje na internetu koji prikazuju, opisuju, potiču ili su na bilo koji način vezani uz nasilje nad djecom, možete to učiniti na sljedećem linku.

Na istom linku možete prijaviti i grupe na Facebooku koje potiču nasilje ili mržnju, te neprimjerenu komunikaciju sa drugim korisnicima interneta.

PC Chip

Autor: Darija Dasović Rakijašić, 22. 1. 2011. 20:54

Aktualni broj informatičkog mjesečnika PC Chip kao i arhiva starih brojeva, dostupni su svim CARNetovim korisnicima, članovima obrazovne, akademske i istraživačke zajednice.

[više]

Hrabri telefon dostupan i preko chata

Autor: Darija Dasović Rakijašić, 21. 1. 2011. 21:06

Hrabri telefon (0800 0800) od 1997. godine nudi svoju besplatnu pomoć i podršku djeci, njihovim obiteljima, stručnjacima, ali i drugim odraslim osobama koje žele pomoći nekom ugroženom djetetu u okolini. Od 01. siječnja 2011. godine Hrabri telefon uveo je i chat kao mogućnost pružanja pomoći i podrške od strane stručnjaka Hrabrog telefona.

LOgo - skole.hr

hrabri telefon