Kutak za roditelje (http://www.skole.hr/roditelji)
Odgoj
07.11.2018. 09:05
Kako mobitel utječe na pisanje zadaće i učenje
Ima li vaše dijete, dok uči ili piše zadaću, kraj sebe mobitel i usput se dopisuje s prijateljima i provjerava novosti na društvenim mrežama, uvjereno kako je odlično u multitaskingu ?

29.10.2018. 10:13
Radionice za djecu i roditelje
Hrabri telefon započinje s upisima u radionice za osnaživanje roditelja koji su u procesu razvoda ili su razvedeni te u radionice za osnaživanje djece razvedenih roditelja.

25.10.2018. 09:16
Smjernice za uspješnu suradnju između roditelja i nastavnika
Odnos i suradnja između roditelja i nastavnika jedna je od ključnih stavki u odgojno-obrazovnom procesu djeteta. Uzajamna i kvalitetna suradnja, poštivanje razlika i iskrena komunikacija pomoći će vama, kao roditelju, ali i nastavniku kako biste zajedničkim radom pratili rad, uspjeh vašeg djeteta, ali i eventualne probleme i poteškoće koji se mogu pojaviti tijekom školske godine.

Riječ stručnjaka
12.11.2018. 08:00
Pas - čovjekov najbolji prijatelj
„Pas je čovjekov najbolji prijatelj“, izreka je s kojom sam se često susretao – kako u privatnom životu tako i u profesionalnom radu s kućnim ljubimcima. No, da bi ta izreka bila istinita i realizirana, psu je potrebno pružiti mnogo ljubavi te uložiti podosta truda, vremena i novaca.

27.09.2018. 12:46
Životinje oko nas - priobalje i Dalmacija (prvi dio)
Kada netko spomene priobalje i Dalmaciju većina od nas prvo pomisli na plavetnilo Jadranskog mora a ne na krš i crnogorične šume kojima obiluje ovo područje naše zemlje. Kada pak netko spomene životinje koje žive u Dalmaciji opet će većina od nas pomisliti na stanovnike Jadranskog mora kao što su bezbrojne vrsta riba, školjaka i puževa.

25.07.2018. 10:54
Životinje oko nas – jezero (2. dio)
U nastavku teksta o divljim životinjskim vrstama koje možemo susresti ako se kojim slučajem nađemo u blizini jezera (šetajući uz jezero, uživajući u sunčanju, kupanju, ribolovu ili ostalim društvenim i sportskim aktivnostima) pobliže ću opisati tri životinje a to su crna liska, zelena žaba i komarac.

Dokumenti za prikaz

> Kutak za roditelje