Webinari za državnu maturu portala Moja matura u suradnji s NCVVO i CARNet-om

Autor: Darija Dasović Rakijašić, 10. 5. 2012.

14. svibnja 2012. nastavlja se ovogodišnji ciklus webinara o državnoj maturi za maturante na portalu www.mojamatura.net    u organizaciji Udruge Samo jedan klik, Nacionalnog centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja i CARNetom.

Webinare će voditi profesori iz raznih dijelova Hrvatske. Ponovit će bitne činjenice iz ispitnih kataloga, područja ispitivanja, obrazovne ishode i strukturu ispita na državnoj maturi te dati još koji koristan savjet u zadnji trenutak.

Webinare će moderirati profesorice Arjana Blažić i Sonja Lušić Radošević, urednice portala Moja matura iz IX. gimnazije u Zagrebu uz potporu g. Gorana Sirovatke, ravnatelja NCVVO-a.

Sve informacije i raspored webinara možete pratiti  na www.mojamatura.net/webinari .

Izvor: www.mojamatura.net