Akcija darivanja za Uskrs

Autor: Unknown , 3. 4. 2012.

Blagdanska akcija Tehničke škole

Uz veliku podršku ravnateljice Tehničke škole Ruđera Boškovića Vinkovci dr.sc. Jadranke Mustapić-Karlić učenici, ali i profesori ove škole  uspješno su proveli tradicionalnu humanitarnu akciju darivanja mnogočlanih socijalno ugroženih obitelji za Uskrs. Ova, već jedanaesta blagdanska humanitarna akcija u nizu, provedena je uz veliki angažman profesorica Lidije Mamić i Tatjane Dujić, vjeroučitelja Mate Čeke i povjerenika Crvenog križa u ovoj školi dipl. ing. Benjamina Dobutovića.

Mladi humanitarci su pokazali veliku socijalnu osjetljivost i paketima hrane, slatkiša i higijenskih artikala uoči Uskrsa obradovali najugroženije mnogočlane obitelji. Prigodom posjećivanja obitelji logističku potporu je kao i uvijek pružalo Gradsko društvo Crvenog križa Vinkovci, a zajedno s učenicima koji su obiteljima uručili donacije bila je prof. Lidija Mamić.

Izvor: Branko Tomić, GDCK Vinkovci