Božić

Autor: Sandra Matušenski, 23. 12. 2011.

Božić je uzbudljiv događaj za sve one koji ga primaju iskreno i dobrohotno. On nam „daje moć da postanemo djeca Božja”. Da snagom Božjega Duha možemo mijenjati sebe i ljudske odnose na dobro, da ovaj svijet bude spašen, sretan i blagoslovljen svijet.

Kako bismo svi zajedno osjetili božićne čari odlučili smo i ove godine zajedno raditi te pripremiti božićnu priredbu, izvesti božićne skladbe, izraditi božićne ukrase. Dramska družina svečanu božićnu priredbu izvela je 20. prosinca 2011. godine u 17:30 sati. Božićna priredba nosi naziv Božićna priča. Te adventske večeri učenici su svojim profesorima i školskim prijateljima nastojali pokloni bar jedan mali dar, a to je iskaz – iz ljubavi. Uživali smo i nasmijali se, a vrijeme nam je proletjelo.

Ocjene su zaključene, počeo je zimski odmor, ništa više  ne stoji na putu još jednim prekrasnim božićnim blagdanima. Preostaje samo nabaviti božićno drvce, ukrasiti ga kako najviše volimo i sve je savršeno. Ovim putem želimo Vama i Vašim obiteljima blagoslovljen Božić i sretnu i sigurnu Novu 2012. godinu!

Hvala svim sudionicima na uloženom trudu.

voditeljica dramske družine:
Sandra Matušenski, prof.