Reci NE drogama!

Autor: Helena Vranješević, 3. 11. 2011.

Reci NE drogama!

2.11.2011 god. našu je školu posjetio znameniti hrvatski glumac Ivo Gregurević s ciljem kako bi učenike upozorio na opasnost opojnih sredstava.

Na vrlo privlačan i zanimljiv način, gospodin Gregurević nas je upoznao sa svojim prijašnjim mladenačkim iskustvima, upozorio na štetnost svih opojnih sredstava te nam to vjerno dočarao kroz priču o svome prijatelju Stanku koji se ipak uspio izvući iz pakla droge.

Priča nam je pokazala što nam se sve može dogoditi ako budemo neoprezni, povodljivi i ako ne budemo imali svoje „JA“. Svi smo se na trenutak zamislili i, vjerujem, sigurno odlučili reći „NE“ svim vrstama opojnih sredstava!

Knjižničarka

Helena Vranješević, prof.