Dani kruha - dani zahvalnosti za plodove zemlje

Autor: Sandra Matušenski, 28. 10. 2011.

Dramska družina i ove godine organizirala je prigodan zabavno - kulturni program pod nazivom "Dani kruha i plodova zemlje".

U zabavnom dijelu programa nastupili su pjevački zbor, tamburaška skupina, gitaristi i članovi dramske družine koji su na svečan način prezentirali  plodove koje nam zemlja daruje.

Na prepunim stolovima našli su se kolači, kruh, domaća hrana te voćni i medičarski proizvodi. Sve to kao i mnogobrojne posjetitelje blagoslovio je kapelan Vedran Mešanović.

Zahvaljujem se svim sudionicima na uloženom trudu.

Vidimo se sljedeće godine, a vi dogodine udišite život punim plućima i budite dobri kao kruh.

voditeljica dramske družine

Sandra Matušenski, prof.