Promocija Prvaka 2011

Autor: Administrator , 5. 7. 2011.

Tomislav Grubeša

Čestitamo našem učeniku Tomislavu Grubeši i njegovoj mentorici Nelici Tomić, dipl. ing. građevine!

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih je po četvrti put dodijelila nagradu „Faust Vrančić“ učenicama i učenicima srednjoškolcima za postignuto prvo mjesto na državnim natjecanjima u strukovnim disciplinama, odnosno priznanja za postignuto jedno od prva tri mjesta na međunarodnim natjecanjima, smotrama, izložbama i sl. te zahvalnice njihovim mentorima i mentoricama za predan rad u pripremanju učenika za sudjelovanje na spomenutim događanjima tijekom školske godine 2010./2011.

Dodjela nagrade i zahvalnica upriličena je u 13. lipnja 2011. godine u Hotelu International u Zagrebu, a uz učenike i njihove mentore svečanosti su nazočili ravnateljice i ravnatelji škola domaćina naših natjecanja, uzvanici i djelatnici Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih.

Tomislav

Više slika na sljedećem linku.