Webinar o izradi stripa i sigurnosti na Internetu

Autor: Administrator , 10. 2. 2011.

U ponedjeljak, 14. veljače od 17:30 do 19:30 sati, održat će se webinar o izradi stripa na temu sigurnosti na Internetu.

U webinaru će na početku biti riječi općenito o stripu, razlikama između stripa i filma te o kadriranju. Bit će prikazani primjeri stripa domaćih i stranih autora, govorit će se o školama stripa s naglaskom na tzv. zapadni strip. Prikazat će se i postupci izrade stripa te primjeri iz prakse.

Također će biti predstavljeni učenički radovi o nespretnom korištenju računala i Interneta i Facebooka te radovi vezani uz sigurnosti na Internetu koji sadrže savjete prikazane kroz šale i anegdote.

Webinar će voditi Ante Krpan, učitelj likovne kulture u OŠ „Braća Bobetko“ Sisak.

Poveznica za webinar

Izvor: http://www.skole.hr/vijesti/od-svuda?news_id=5023