Božić u našim srcima!

Autor: Administrator , 23. 12. 2010.

I ove godine kao i proteklih spor, ali osjetan dolazak zime polako nam ukazuje na skore školske praznike, a sukladno s time i na božićne i novogodišnje blagdane. Uobičajena idila bijeloga pokrivača koji se spušta nad prirodu, dok se miris kolača širi u toplini doma, jednostavno ne može čovjeka ostaviti ravnodušnim.

Tako su i učenici naše škole i ovoga Božića išli ususret čovjeku, i nikako nas nisu ostavili ravnodušnim, a to je vidljivo kroz njihov veliki trud i rad. Dramska je skupina svoj program posebno usmjerila  na blagdan Božića. Pripremali smo božićnu predstavu, izrađivali prigodne božićne ukrase kako bismo na što ljepši način doživjeli čari Božića i proslavili najljepši obiteljski blagdan.

Svečanu božićnu priredbu izveli smo 21. prosinca 2009. godine u 18:30 sati. Te adventske večeri učenici su svojim profesorima i školskim prijateljima poklonili svoje umijeće: nastup, iskaz - iz ljubavi usprkos maloj tremi.

Početak našega programa otvorili su voditelji: Marija Banožić  i Jozo Mustapić. Božićne priredbe pod nazivom „Božićna priča“ i „Božićni zvončić traži svoju sreću“ popratio je i naš pjevački zbor i tamburaški orkestar koji nam je izveo prigodne božićne skladbe.

Učenici su se zaista potrudili dočarati božićni duh u ovo zimsko, predbožićno vrijeme. Zahvaljujem se svim sudionicima priredbe na uloženom trudu. Uživali smo i nasmijali se, a vrijeme nam je proletjelo.

Slike možete pogledati u foto-galeriji.

“Čestit vam Božić svima!”

voditeljica dramske družine:

Sandra Matušenski, prof.