Edu.hr

Autor: Administrator , 18. 11. 2010.

Edu.hr portal je centralno mjesto za pristup uslugama koje pruža CARNet, a dostupne su uz primjenu elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr. Prijavom na ovom portalu bit ćete prijavljeni na sve usluge koje imate pravo koristiti, bez potrebe za višestrukom autorizacijom na različitim mjestima.

Nakon prijave zelenom bojom će biti označene sve usluge kojima imate pravo pristupa s obzirom na vaš status u sustavu obrazovanja.

Live@Edu usluge dostupne su isključivo korisnicima iz osnovnih i srednjih škola.

Ukoliko nemate svoj elektronički identitet obratite se administratoru imenika u učeničkoj referadi.