Valentinovo u našoj školi!

Autor: Sandra Šimunović, 14. 2. 2024.

Ljubav je velikodušna,
dobrostiva je ljubav,
ne zavidi,
ljubav se ne hvasta,
ne nadima se;
nije nepristojna,
ne traži svoje,
nije razdražljiva,
ne pamti zlo;
ne raduje se nepravdi,
a raduje se istini;
sve pokriva, sve vjeruje,
svemu se nada, sve podnosi.
Ljubav nikad ne prestaje.

Hvalospjev ljubavi (1 Kor 13, 1-13)

Valentinovo u našoj školi obilježili smo dijeljenjem poruka na našim panoima koji su postavljeni u središtu škole. Naime, učenici su zajedno sa svojim nastavnicama (J. Jović, M. Pavić, E. Mijolović, M. Dobutović, A. Pokas i S. Šimunović) uredili panoe ljubavnim stihovima koje su naše učenice i naši učenici jako lijepo napisali. Osim toga, učenici 4.f razreda izradili su posebnu kutiju s namjerom da nekomu uputite i napišete poruku podrške, prijateljstva, ljubavi, motivacije... i ubacite u kutiju. Nakon Valentinova učenice će proći razredima te podijeliti poruke onima kojima su upućene.

Ljubav je velikodušna,
dobrostiva je ljubav,
ne zavidi,
ljubav se ne hvasta,
ne nadima se;
nije nepristojna,
ne traži svoje,
nije razdražljiva,
ne pamti zlo;
ne raduje se nepravdi,
a raduje se istini;
sve pokriva, sve vjeruje,
svemu se nada, sve podnosi.
Ljubav nikad ne prestaje.

Hvalospjev ljubavi (1 Kor 13, 1-13)

Valentinovo u našoj školi obilježili smo dijeljenjem poruka na našim panoima koji su postavljeni u središtu škole. Naime, učenici su zajedno sa svojim nastavnicama (J. Jović, M. Pavić, E. Manojlović, M. Dobutović, A. Pokas i S. Šimunović) uredili panoe ljubavnim stihovima koje su naše učenice i naši učenici jako lijepo napisali. Osim toga, učenici 4.f razreda izradili su posebnu kutiju s namjerom da nekomu uputite i napišete poruku podrške, prijateljstva, ljubavi, motivacije... i ubacite u kutiju. Nakon Valentinova učenice će proći razredima te podijeliti poruke onima kojima su upućene.

Ovaj tjedan: 2017