Best in English 2023

Autor: Tihana Mudrovčić, 16. 11. 2023.

I ove godine 16.studenog naše učenice i učenici sudjelovali su na natjecanju pod nazivom Best in English.

U pitanju je međunarodno je online natjecanje iz engleskog jezika u organizaciji češke agencije za strane jezike Czech-us i hrvatske agencije za razmjene učenika BHV Educationa.

Natjecanje je to na kojem je sudjelovalo preko 20 000 učenika iz srednjih škola diljem svijeta.

Best in English  se održava već 11.godinu za redom i njime se provjerava poznavanje engleskog jezika na B2- C1 razini  prema ZEROJ-u, a sudjelovati mogu učenici između 14 i 20 godina. Održava se online i traje 60 minuta, a provjeravaju se vještine čitanja i slušanja s razumijevanjem. Ove godine maksimalan broj bodova bio je 126.

Mentorice učenicima bile su nastavnice: Izabela Nadudvari, Tihana Mudrovčić, Mirela Dobutović, Sandra Živković, Iva Majačić i Dragana Kandrać.

U našoj školi sudjelovali su sljedeće učenice i učenici trećih i četvrtih razreda pod nadzorom nastavnica Tihane Mudrovčić, Mirele Dobutović, Izabele Nadudvari i Sandre Živković:

Branimir Iličić, Nikola Stepić, Bruno Vučina, Mihael Žeželić,( 3a)

Mihael Krznarić, Luka Živikić, Matej Golubičić, (3b)

Noa Bašek, Dominik Pap, David Ilijević, (3c)

Nikola Božić,Karlo Kampić , Roko Omrčen, (3d)

Anamarija Sabadoš, Ante Markanović,Roko Draganić,Filip Puce, Emanuela Majstorović, Marko Ištvan, Karlo Begović, (3e)

Ivana Jelović (3f)

Domagoj Petrović, Domagoj Knežević, Adrian Petrovski, (3i)

Martin Lukač, Ivan Barić ( 4a)

Tin Vergaš, Luka Jurčević, Petar Jukić ( 4b)

Martin Božić, Mario Turkalj,  (4c)

Lukas Gale, Klara Mijaković (4f)

Odličan rezultat postigli su Mihael Krznarić(110,5 bodova), Lukas Gale(104,5 bodova) i Branimir Iličić (101,5 bodova).

Službene rezultate željno iščekujemo u prosincu :)

Fotografije možete pogledati u Galeriji.

Ovaj tjedan: 2087