ROBODAN 2023.

Autor: Ena Mijolović, 17. 10. 2023.

U petak se u našoj školi održava ROBODAN u trajanju od 10 do 15 sati. Pozivamo sve zainteresirane da nas posjete!

Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci partner je Elektrotehničkoj i prometnoj školi iz Osijeka u projektu (ELPROS) koji će iznjedriti Regionalni centar kompetentnosti (RCK). ROBODAN je jedna od aktivnosti s kojom naša škola sudjeluje u ovom projektu. Cilj je projekta uspostava programskih, kadrovskih i tehničkih uvjeta u Regionalnom centru kompetentnosti ELPROS-u koji će podići stupanj relevantnosti i primjenjivosti ponuđenih znanja za učenike i odrasle polaznike.

Posjetitelji ROBODANA i sami će se uvjeriti u umješnost nastavnika koji rade na 3D pisačima. Vidjet će i koje mogućnosti pruža korištenje robotske ruke u industrijskoj robotici. Naši nastavnici i učenici svoje će znanje konkretno primijeniti na radu s robotskim manipulatorom (robotskom rukom).

Naša škola ide u korak s vremenom u kojemu živimo, dođite i uvjerite se u to!

Priloženi dokumenti:
ROBO_DAN2023_-_plakat_page-0001.jpg (825.50 KB)