Dani kruha!

Autor: Sandra Šimunović, 9. 10. 2023.

Dani kruha!

Jesen je, osjeća se mirs jutarnje hladnoće, a naše osjetilo mirisa povezano je s našim sjećanjima. Upravo s prvim danima jeseni polja, voćnjaci, vinogradi daruju nam raznovrsne proizvode, a sve je u žutoj, narančastoj, crvenoj boji.

Nastavnice Jelena Jović, Ena Mijolović, Marija Barac, Željka Golek, Marija Pavić, Mirela Dobutović i Sandra Šimunović pripremile su sa svojim učenicima prigodni program povodom Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Naime, ispekli su prigodne kruščiće, kiflice, pogačice, pite, kolače, a svakako su pripremile i prigodne recitacije.

Sve doneseno blagoslovila je naša vjeroučiteljica Jelena Jović te smo se svi zajedno poslužili i uživali u čari jeseni!

Ovaj tjedan: 1990