Europske oznake kvalitete

Autor: Tihana Mudrovčić, 14. 6. 2023.

eTwinning projekti provedeni u školskoj godini  2021./2022. u kojima je sudjelovala nastavnica Tihana Mudrovčić pod nazivom „We celebrate the European Day of languages“ i “Vokablen lernen mit Web 2.0“ uz Nacionalnu oznaku nagrađeni su u lipnju i Europskom oznakom kvalitete.

Europsku oznaku kvalitete dodjeljuje Središnja organizacija za potporu (SOP), i to učiteljima/nastavnicima uključenima u projekt u kojemu su barem dva partnera nagrađena Nacionalnom oznakom kvalitete. Učitelja/nastavnika za Europsku oznaku kvalitete predlaže barem jedna Nacionalna organizacija za potporu nakon postupka provjere. Svaka Nacionalna organizacija za potporu predlaže trećinu najboljih projekata kojima je dodijeljena Nacionalna oznaka kvalitete na osnovu bodova za kvalitetu.

Europska oznaka kvalitete dodjeljuje se samo jednom godišnje, a dodjela se objavljuje na eTwinningovu portalu.

Ovaj tjedan: 2028