Dan ružičastih majica 2021

Autor: Tihana Mudrovčić, 26. 2. 2021.

Zadnje srijede u veljači u svijetu se obilježava Dan borbe protiv vršnjačkog nasilja, odnosno Dan ružičastih majica.

24.veljače učenici i nastavnici naše škole obilježili su ovaj dan nošenjem ružičastih majica, bedževa, izradom plakata te kroz međunarodni eTwinning projekt Stop nasilju! Pink Shirt Day 2021.

U eTwinning projektu sudjelovalo je četiri srednje i 9 osnovnih škola iz Hrvatske, te dvije osnovne škole iz Bosne i Hercegovine i jedna srednja škola iz Srbije.

Cilj je bio osvijestiti učenike o problemu međuvršnjačkog nasilja.

Učenici su tako izrađivali digitalne plakate, osmilili logo i slogan, te prigodno kroz radionice, uz video ili igrokaze   obilježili ovaj dan.

Svi radovi iz projekta bit će objedinjeni u digitalnoj knjizi.

Informacije o samome projektu možete vidjeti na poveznici:

Nastavnici naše škole koji su potaknuli svoje učenike na sudjelovanje su: Mirela Dobutović, Tatjana Dujić, Andreja Pokas, Mirna Stojanović, Danijel Markić i Tihana Mudrovčić.

U projektu je ujedno sudjelovala i naša psihologinja Helena Tomšek.

22.04.2021. 13:56
Nabava usluge izrade scenarija poučavanja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi postupak javne nabave usluge izrade scenarija poučavanja. Nabava se provodi u sklopu projekta e-Škole koji je pak dio sveobuhvatnog programa modernizacije hrvatskog ... The post Nabava usluge izrade scenarija poučavanja appeared first on CARNET .

22.04.2021. 12:53
CARNET nastavlja niz virtualnih radionica za odgojno-obrazovne djelatnike u školama s temama vezanim uz pripremu i provedbu videokonferencijske, virtualne i kombinirane nastave, upoznavanje sa sadržajima i uslugama koje izrađuje CARNET, ... The post Virtualna radionica: ,,Planiranje nastavnih aktivnosti u kombiniranoj i online nastavi" appeared first on CARNET .

Ukupno: 1193507