Informacije i obavijesti o državnoj maturi za učenike 4. razreda

Autor: Krunoslav Čelig, 28. 11. 2019.

Sukladno Pravilniku o polaganju državne mature prijave ispita državne mature za učenike 4. razreda trajat će od 1.12.2019. do 15.2.2020. do 12:00.

Budući da je štrajk još uvijek u tijeku, jedini trenutno raspoloživi način da se učenike završnih razreda obavijesti i informira o nadolazećim aktivnostima vezanim uz državnu maturu jest putem oglasne ploče u školi i mrežnoj objavi na stranici škole.

Dakle, sve informacije i obavijesti o polaganju državne mature pratite na mrežnoj stranici škole pod poveznicom Državna matura ili izravno na mrežnoj adresi:

dm.tsvk.hr

Za sve potrebne informacije o državnoj maturi ili eventualne poteškoće prilikom prijave u www.postani-student.hr, obratite se ispitnome koordinatoru:

Krunoslav Čelig
kcelig@gmail.com

13.12.2019. 15:32
Istraživanje tržišta – nadogradnja sustava SIGMA
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – nadogradnja sustava SIGMA appeared first on CARNET .

13.12.2019. 12:15
Održan završni skup projekta CRISS (Obzor2020) na Kreti
U sklopu projekta CRISS, 14. studenog 2019. održan je završni simpozij o usvajanju digitalne kompetencije – Symposium on Acquiring Digital Competence in the classroom: the experience of primary and secondary schools ... The post Održan završni skup projekta CRISS (Obzor2020) na Kreti appeared first on CARNET .

11. prosinca - Svjetski dan UNICEF-a
11.12.2019. 09:15
11. prosinca - Svjetski dan UNICEF-a
Generalna skupština Ujedinjenih naroda, 11. prosinca 1946. godine osnovala je organizaciju za pomoć djeci – UNICEF (United Nations Children's Fund). Nastao je s ciljem pružanja pomoći djeci poslijeratne Europe. Danas je najveći dio napora UNICEF-a je usmjeren na djecu u zemljama u razvoju.