Informacije i obavijesti o državnoj maturi za učenike 4. razreda

Autor: Krunoslav Čelig, 28. 11. 2019.

Sukladno Pravilniku o polaganju državne mature prijave ispita državne mature za učenike 4. razreda trajat će od 1.12.2019. do 15.2.2020. do 12:00.

Budući da je štrajk još uvijek u tijeku, jedini trenutno raspoloživi način da se učenike završnih razreda obavijesti i informira o nadolazećim aktivnostima vezanim uz državnu maturu jest putem oglasne ploče u školi i mrežnoj objavi na stranici škole.

Dakle, sve informacije i obavijesti o polaganju državne mature pratite na mrežnoj stranici škole pod poveznicom Državna matura ili izravno na mrežnoj adresi:

dm.tsvk.hr

Za sve potrebne informacije o državnoj maturi ili eventualne poteškoće prilikom prijave u www.postani-student.hr, obratite se ispitnome koordinatoru:

Krunoslav Čelig
kcelig@gmail.com

01.10.2020. 10:02
Nabava usluge organizacije i provedbe radionica
Broj objave u EOJN RH: 2020/S 0F2-0034998 The post Nabava usluge organizacije i provedbe radionica appeared first on CARNET .

01.10.2020. 09:56
Poziv na istraživanje tržišta – sustav za korisnike CARNET gama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave sustava za korisnike CARNET gama u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih ... The post Poziv na istraživanje tržišta – sustav za korisnike CARNET gama appeared first on CARNET .

1. listopad - Međunarodni dan glazbe
01.10.2020. 07:48
1. listopad - Međunarodni dan glazbe
Međunarodni dan glazbe, koji se pod okriljem UNESCO-a slavi 1. listopada, obilježava se i u Republici Hrvatskoj. Idejni tvorac Dana glazbe, poznati violinski virtuoz i muzikolog Yehudi Menuhin, tijekom cijelog života zagovarao je promociju glazbe u svim slojevima društva, kao i UNESCO-ove ideale mira i prijateljstva među narodima.