Informacije i obavijesti o državnoj maturi za učenike 4. razreda

Autor: Krunoslav Čelig, 28. 11. 2019.

Sukladno Pravilniku o polaganju državne mature prijave ispita državne mature za učenike 4. razreda trajat će od 1.12.2019. do 15.2.2020. do 12:00.

Budući da je štrajk još uvijek u tijeku, jedini trenutno raspoloživi način da se učenike završnih razreda obavijesti i informira o nadolazećim aktivnostima vezanim uz državnu maturu jest putem oglasne ploče u školi i mrežnoj objavi na stranici škole.

Dakle, sve informacije i obavijesti o polaganju državne mature pratite na mrežnoj stranici škole pod poveznicom Državna matura ili izravno na mrežnoj adresi:

dm.tsvk.hr

Za sve potrebne informacije o državnoj maturi ili eventualne poteškoće prilikom prijave u www.postani-student.hr, obratite se ispitnome koordinatoru:

Krunoslav Čelig
kcelig@gmail.com

15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

15. siječnja - Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
15.01.2021. 08:38
15. siječnja - Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Iako je Island još u prosincu 1991. priznao neovisnost Hrvatske, kao Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske slavi se 15. siječnja, jer je toga dana 1992. godine Hrvatsku i Sloveniju, nakon Vatikana, priznala većina europskih zemalja i zemlje EU.

Ovaj mjesec: 2099