3. likovna kolonija "Božidar Kopić" i izložba likovnih radova

Autor: Sanja Merc, 5. 10. 2019.

U Vinkovcima, 14. rujna u parku uz Bosut te 21. rujna u Gradskom parku održana je treća likovna kolonija „Božidar Kopić“. Osim učenika naše škole, sudjelovali su i učenici Gimnazije Antuna Matije Reljković Vinkovci, Srednje strukovne škole Vinkovci, umjetničke škole „Wilhelm-Normann-Berufskolleg“ iz Herforda u Njemačkoj i Škole primijenjenih umjetnosti i dizajna u Osijeku. Tehničku školu predstavili su učenici 3. f razreda: Leo Živaljić, Ana Zubić i Marija Matić te bivše učenice Antonija Pap i Nikolina Lukenda. U četvrtak, 3. listopada u Gradskom kazalištu „Joza Ivakić“ Vinkovci, uz glazbeni i recitatorski program naših učenika, svečano je otvorena izložba radova nastalih na koloniji.

15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

15. siječnja - Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
15.01.2021. 08:38
15. siječnja - Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Iako je Island još u prosincu 1991. priznao neovisnost Hrvatske, kao Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske slavi se 15. siječnja, jer je toga dana 1992. godine Hrvatsku i Sloveniju, nakon Vatikana, priznala većina europskih zemalja i zemlje EU.