3. likovna kolonija "Božidar Kopić" i izložba likovnih radova

Autor: Sanja Merc, 5. 10. 2019.

U Vinkovcima, 14. rujna u parku uz Bosut te 21. rujna u Gradskom parku održana je treća likovna kolonija „Božidar Kopić“. Osim učenika naše škole, sudjelovali su i učenici Gimnazije Antuna Matije Reljković Vinkovci, Srednje strukovne škole Vinkovci, umjetničke škole „Wilhelm-Normann-Berufskolleg“ iz Herforda u Njemačkoj i Škole primijenjenih umjetnosti i dizajna u Osijeku. Tehničku školu predstavili su učenici 3. f razreda: Leo Živaljić, Ana Zubić i Marija Matić te bivše učenice Antonija Pap i Nikolina Lukenda. U četvrtak, 3. listopada u Gradskom kazalištu „Joza Ivakić“ Vinkovci, uz glazbeni i recitatorski program naših učenika, svečano je otvorena izložba radova nastalih na koloniji.

07.07.2020. 12:27
Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku
Kao što je propisano Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021., u srijedu, 8. srpnja 2020. godine započinju prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ. ... The post Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku appeared first on CARNET .

07.07.2020. 10:32
CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu
CARNET-ova konferencija za korisnike - CUC2020 održat će se 22. godinu zaredom, ovaj puta u novom, hibridnom formatu. Zbog trenutne situacije izazvane koronavirusom sudionici će imati priliku, od 4. do ... The post CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu appeared first on CARNET .

9. lipnja - Dan hrvatskih putujućih knjižnica – bibliobusa
09.06.2020. 11:56
9. lipnja - Dan hrvatskih putujućih knjižnica – bibliobusa
U znak sjećanja na datum kad je 1969. godine u Rijeci krenuo na put prvi namjenski hrvatski bibliobus, 9. lipnja se obilježava, od 2019. godine, kao Dan hrvatskih bibliobusa. Nacionalnim Danom hrvatskih bibliobusa slavimo jednu od mnogih važnih i nezamjenjivih usluga koje naše narodne knjižnice nude građanima - uslugu pokretnih knjižnica.