TCA kontakt seminar " Europe on the move"

Autor: Tihana Mudrovčić, 3. 6. 2019.

U razdoblju od 27. do 29.svibnja u hotelu Leonardo Royal u Berlinu održan je kontakt seminar transnacionalne suradnje pod nazivom "„Europe on the move – key competences to create mobility projects in VET” u svrhu ostvarivanja suradnje između strukovnih škola i sličnih ustanova kroz Erasmus + projekte.

Sudionici, uz 3 sudionice iz Hrvatske, dolazili su iz Njemačke, Francuske, Irske, Švedske, Norveške , Islanda, Makedonije, Turske, Poljske, Finske, Mađarske i Portugala.

Kroz radionice i predavanja tijekom 3 dana učili smo o mogućnostima Erasmus+ ključnih aktivnosti, te smo također imali mogućnost kroz europski sajam prezentirati svoju zemlju i naravno svoje škole u svrhu lakšeg ostvarivanja kontakta i kreiranja budućih projekata.

18.06.2021. 12:58
Istraživanje tržišta – IKT oprema (učenički uređaji za školske učionice)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave IKT opreme – učenički uređaji za školske učionice  u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja ... The post Istraživanje tržišta – IKT oprema (učenički uređaji za školske učionice) appeared first on CARNET .

18.06.2021. 08:16
Za kraj školske godine – malo statistike
E-Škole digitalni sadržaji za učenje i poučavanje, nastali u sklopu CARNET-ovog programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće", ... The post Za kraj školske godine – malo statistike appeared first on CARNET .