Školski sportski dan

Autor: Tihana Mudrovčić, 25. 4. 2019.

Danas, 25.travnja 2019. na sportskim terenima Tehničke škole održana je volonterska akcija s ciljem aktiviranja lokalne zajednice pod nazivom Školski sportski dan.

Sportski dan organizirali su volonterski klubovi Zvrk (TŠRB) i Junaci Tesline ulice (OŠ Nikole Tesle, Mirkovci) kao jednu od akcija kroz europski projekt Proni centra iz Vukovara pod nazivom "Školontiranje" koji traje od jeseni 2017.godine.

Cilj ove akcije bio je uključiti zajednicu i aktivne udruge,tako da su sudjelovali i klub mladih "Budi tu,budi svoj" iz Soljana,  volonteri Crvenoga Križa i štičenice dome Sv.Ane.

Uz sportske aktivnosti kao što su nogomet, badmintion i odbojka, učenici su mogli igrati i društvene igre te provjeriti svoje znanje o spotu uz Kahoot! sportski kviz.

Odaziv je bio odličan i nadamo se kako su se svi, kako učenici i volonteri tako i nastavnici iz obje škole, zabavili i uživali.

20.11.2019. 15:34
Udvostručen broj korisnika Loomena
Broj korisnika CARNET-ovog sustava Loomen je u manje od dvije godine narastao za gotovo 100 posto. Zahvaljujući brojnim aktivnostima na sustavu, tijekom redovne nastave i drugih edukacija te usavršavanja, broj ... The post Udvostručen broj korisnika Loomena appeared first on CARNET .

12.11.2019. 11:02
Postovani korisnici, U cetvrtak, 14.11.2019. u vremenu od 07:00 do 08:00 sati, CARNET NOC ce izvoditi programsku nadogradnju mrezne opreme uslijed cega ce doci do prekida mrezne povezanosti ustanova clanica ... The post INFO Najava prekida mrezne povezanosti na podrucju Viroviticko-podravske zupanija, 14.11.2019. appeared first on CARNET .

20. studenoga - Međunarodni dan djeteta
20.11.2019. 08:47
20. studenoga - Međunarodni dan djeteta
Međunarodni dan djeteta obilježava se 20. studenoga s ciljem boljeg razumijevanja, prihvaćanja i dobrobiti sve djece. Generalna skupština UN-a je 20. studenoga 1959. godine usvojila "Deklaraciju o pravima djeteta", a 1989. godine "Konvenciju o pravima djeteta". Od 20. studenoga 1989. godine u cijelome se svijetu obilježava Međunarodni dan djeteta, koji je potaknula Organizacija Ujedinjenih naroda i njezine specijalizirane ustanove.

Ukupno: 1052021