Školski sportski dan

Autor: Tihana Mudrovčić, 25. 4. 2019.

Danas, 25.travnja 2019. na sportskim terenima Tehničke škole održana je volonterska akcija s ciljem aktiviranja lokalne zajednice pod nazivom Školski sportski dan.

Sportski dan organizirali su volonterski klubovi Zvrk (TŠRB) i Junaci Tesline ulice (OŠ Nikole Tesle, Mirkovci) kao jednu od akcija kroz europski projekt Proni centra iz Vukovara pod nazivom "Školontiranje" koji traje od jeseni 2017.godine.

Cilj ove akcije bio je uključiti zajednicu i aktivne udruge,tako da su sudjelovali i klub mladih "Budi tu,budi svoj" iz Soljana,  volonteri Crvenoga Križa i štičenice dome Sv.Ane.

Uz sportske aktivnosti kao što su nogomet, badmintion i odbojka, učenici su mogli igrati i društvene igre te provjeriti svoje znanje o spotu uz Kahoot! sportski kviz.

Odaziv je bio odličan i nadamo se kako su se svi, kako učenici i volonteri tako i nastavnici iz obje škole, zabavili i uživali.

07.07.2020. 12:27
Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku
Kao što je propisano Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021., u srijedu, 8. srpnja 2020. godine započinju prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ. ... The post Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku appeared first on CARNET .

07.07.2020. 10:32
CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu
CARNET-ova konferencija za korisnike - CUC2020 održat će se 22. godinu zaredom, ovaj puta u novom, hibridnom formatu. Zbog trenutne situacije izazvane koronavirusom sudionici će imati priliku, od 4. do ... The post CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu appeared first on CARNET .

9. lipnja - Dan hrvatskih putujućih knjižnica – bibliobusa
09.06.2020. 11:56
9. lipnja - Dan hrvatskih putujućih knjižnica – bibliobusa
U znak sjećanja na datum kad je 1969. godine u Rijeci krenuo na put prvi namjenski hrvatski bibliobus, 9. lipnja se obilježava, od 2019. godine, kao Dan hrvatskih bibliobusa. Nacionalnim Danom hrvatskih bibliobusa slavimo jednu od mnogih važnih i nezamjenjivih usluga koje naše narodne knjižnice nude građanima - uslugu pokretnih knjižnica.