Debate Great natjecanje

Autor: Tihana Mudrovčić, 18. 2. 2019.

U petak, 15.veljače u Gradskoj vijećnici u Vinkovcima po prvi puta održalo se natjecanje iz debate na engleskom jeziku pod nazivom Debate Great. Organizatorice natjecanja su profesorice Anđela Lozančić i Stephanie-Kate Lukač iz Zdravstvene i veterinarske škole dr.Andrije Štampara Vinkovci.

Učenici Tehničke škole Ruđera Boškovića Vinkovci također su sudjelovali i osvojili četvrto mjesto.

Debatnu ekipu Tehničke škole pod nazivom Stephen Hawking's Stand up Club činili su učenik 3.g razreda Ante Meštrović ,  te učenici 2.b razreda Mato Horvatović, Karlo Bertić, Luka Jurčević, David Papić, Ivan Šušnjara i Damir Sukop.

Natjecanje se održalo na razini grada te su ostali sudionici uz domaćine iz Zdravstvene i veterinarske škole, bili učenice i učenici iz Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca, Gimnazije M.A.Reljkovića te Srednje strukovne škole Vinkovci.

Teme su bile raznovrsne- od imigranata, poznatih i njihovog utjecaja na mlade do kvalitete hrane u Hrvatskoj i Europskoj uniji.

Bila  je to izvrsna prilika za učenike da pokažu svoje znanje engleskoga jezika i „odmjere snage“ s vršnjacima iz drugih škola.

23.07.2019. 18:02
INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 15:42 sati, ponovno je uspostavljena mrezna povezanost CARNET cvorista u Slavonskom Brodu. Prema informacijama koje je CARNET NOC dobio od pruzatelja usluge Odasiljaci i veze ... The post INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

23.07.2019. 12:02
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 08:47 sati, uslijed problema na vezi Slavonski Brod – Zagreb pruzatelja usluge Odasiljaci i veze d.o.o. doslo je do prekida mrezne povezanosti CARNET cvorista u ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

19. kolovoza - Svjetski humanitarni dan
19.08.2019. 13:21
19. kolovoza - Svjetski humanitarni dan
I ove godine međunarodna zajednica obilježava Svjetski humanitarni dan. Posvećen je humanitarnim radnicima koji spašavaju žrtve ratova i prirodnih katastrofa i treba nas podsjetiti da se u mnogim zemljama i dalje provode humanitarne operacije kako bi se što prije osigurala neophodna pomoć ugroženima.