Move2Learn, Learn2Move nagradno putovanje

Autor: Tihana Mudrovčić, 3. 3. 2018.

U nedjelju, 4.ožujka učenici naše škole kreću na putovanje u Stuttgart koje su osvojili putem inicijative Europske komisije pod nazivom Move2Learn,Learn2Move. Ova inicijativa pokrenuta je povodom 30.obljetnice Erasmus programa, a uvjet je bio, uz opširno pismo motivacije, imati uspješan eTwinning projekt nagrađen minimalno nacionalnom oznakom kvalitete.

Naš prošlogodišnji projekt "Valentine's Day Poetry Project" ispunio je tražene kriterije, te je postao jedan od 533 odabrana projekta u Europi. Bitno je naglasiti da smo jedni od 4 škole iz Hrvatske koji su dobili ovu priliku.

Nastavnice Tihana Mudrovčić, Tatjana Dujić, Andreja Pokas i Katarina Josić tako putuju uz 21 učenicu i učenika u Stuttgart, a putem ovoga Padlet linka koji će poslužiti kao dnevnik, možete popratiti kako se odvija putovanje.

Također se od srca zahvaljujemo gradu Vinkovcima, Vukovarsko-Srijemskoj županiji, te općinama Gradište, Vođinci, Andrijaševci i Stari Mikanovci na financijskoj potpori.

09.01.2020. 14:03
Postovani korisnici, U ponedjeljak, 13.01.2020., CARNET NOC ce izvoditi programsku nadogradnju mrezne opreme na podrucju: – Varazdinske zupanije u vremenu od 11:00 do 12:00 sati i – Medjimurske zupanije u ... The post INFO Najava prekida mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske i Medjimurske zupanije, 13.01.2020. appeared first on CARNET .

27.12.2019. 11:12
Započeo CARNET-ov Erasmus+ projekt "DOTS"
U CARNET-ovim prostorijama, 2. i 3. prosinca 2019. godine, održan je početni (kick-off) sastanak Erasmus+ projekta pod nazivom “DOTS - Development of transversal skills in STEM”. Cilj je projekta razvijati ... The post Započeo CARNET-ov Erasmus+ projekt "DOTS" appeared first on CARNET .

15. siječnja - Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
15.01.2020. 09:01
15. siječnja - Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Iako je Island još u prosincu 1991. priznao neovisnost Hrvatske, kao Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske slavi se 15. siječnja, jer je toga dana 1992. godine Hrvatsku i Sloveniju, nakon Vatikana, priznala većina europskih zemalja i zemlje EU.