Move2Learn, Learn2Move nagradno putovanje

Autor: Tihana Mudrovčić, 3. 3. 2018.

U nedjelju, 4.ožujka učenici naše škole kreću na putovanje u Stuttgart koje su osvojili putem inicijative Europske komisije pod nazivom Move2Learn,Learn2Move. Ova inicijativa pokrenuta je povodom 30.obljetnice Erasmus programa, a uvjet je bio, uz opširno pismo motivacije, imati uspješan eTwinning projekt nagrađen minimalno nacionalnom oznakom kvalitete.

Naš prošlogodišnji projekt "Valentine's Day Poetry Project" ispunio je tražene kriterije, te je postao jedan od 533 odabrana projekta u Europi. Bitno je naglasiti da smo jedni od 4 škole iz Hrvatske koji su dobili ovu priliku.

Nastavnice Tihana Mudrovčić, Tatjana Dujić, Andreja Pokas i Katarina Josić tako putuju uz 21 učenicu i učenika u Stuttgart, a putem ovoga Padlet linka koji će poslužiti kao dnevnik, možete popratiti kako se odvija putovanje.

Također se od srca zahvaljujemo gradu Vinkovcima, Vukovarsko-Srijemskoj županiji, te općinama Gradište, Vođinci, Andrijaševci i Stari Mikanovci na financijskoj potpori.

12.09.2019. 15:02
INFO Prekid mrezne povezabosti na podrucju Primorsko-goranske zupanije
Postovani, U petak, 13.09.2019. u vremenu od 00:00 do 04:00 sati, pruzatelj usluge, Odasiljaci i veze d.o.o ce imati hitne interventne radove na mreznoj infrastrukturi. Tijekom navedenih radova ce doci ... The post INFO Prekid mrezne povezabosti na podrucju Primorsko-goranske zupanije appeared first on CARNET .

11.09.2019. 16:00
Oglas u EOJN RH: 2019/S 0F2-0036179 The post Izrada cjelovitog programskog rješenja u sklopu projekta Informatizacija procesa i uspostava cjelovite elektroničke usluge upisa u odgojne i obrazovne ustanove appeared first on CARNET .

16. do 22. rujna - Europski tjedan kretanja
16.09.2019. 08:45
16. do 22. rujna - Europski tjedan kretanja
Svake godine, počevši od 2002., Europski tjedan mobilnosti (European Mobility Week) se organizira od 16. do 22. rujna i posvećen je održivom kretanju / mobilnosti.