VESELI USKRS U SIROMAŠNOJ OBITELJI 2018

Autor: Benjamin Dobutović, 13. 3. 2018.

Akciju provodimo po 16. put za redom zajedničkim snagama učenika i djelatnika naše škole pod visokim pokroviteljstvom Gradskog društva Crvenog križa Vinkovci. Raduje nas i najava podrške volonterskog kluba "ZVRK".
Cilj akcije je razveseliti višečlane siromašne obitelji poklon paketom za Uskrs.

U akciji sudjeluju učenici i djelatnici Tehničke škole Ruđera Boškovića Vinkovci prikupljanjem novčanih sredstava do 26. ožujka 2018. godine.
Namirnice i higijenske artikle ćemo za prikupljeni novac (koji će prikupiti blagajnici i predati profesorima Tatjani Dujić, Mati Čeki ili Benjaminu Dobutoviću) kupiti zajedno s našim učenicima, mladim humanitarcima, koji će pakete i dostaviti u višečlane obitelji vozilima GDCK.
Unaprijed zahvaljujemo svima jer samo zajedno možemo pomoći !

U prilogu možete pogledati fotografije VESELI USKRS U SIROMAŠNOJ OBITELJI 2017

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.

11. prosinca - Svjetski dan UNICEF-a
11.12.2018. 09:52
11. prosinca - Svjetski dan UNICEF-a
Generalna skupština Ujedinjenih naroda, 11. prosinca 1946. godine osnovala je organizaciju za pomoć djeci – UNICEF (United Nations Children's Fund). Nastao je s ciljem pružanja pomoći djeci poslijeratne Europe. Danas je najveći dio napora UNICEF-a je usmjeren na djecu u zemljama u razvoju.