Školski volonterski klub Zvrk

Autor: Mia Bilić, 7. 2. 2018.

Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci u sklopu projekta Školontiranje danas je osnovala školski volonterski klub pod nazivom Zvrk. Naziv je smišljen pod krilaticom: Zvrk - ZaVolontiRaj se u Klub. Ponosni smo što smo dio navedenog projekta u koji smo se uključili zahvaljujući Proni centru iz Vukovara.

Danas u 10 sati simboličnim nastupom našeg tamburaškog sastava i monodramom Marije Lešić pozdravili smo goste iz Proni centra, Doma za starije i nemoćne osobe Vinkovci, Crvenog križa Vinkovci, kao i naše učenike volontere. Ravnatelj i koordinator kluba pozdravili su sve prisutne, a Proni centar zahvalio se na suradnji i uručio poklone povodom otvorenja.

Volonterski klub poziva sve učenike koji žele da se uključe, pomažu drugima i da budu primjer svima.

09.01.2020. 14:03
Postovani korisnici, U ponedjeljak, 13.01.2020., CARNET NOC ce izvoditi programsku nadogradnju mrezne opreme na podrucju: – Varazdinske zupanije u vremenu od 11:00 do 12:00 sati i – Medjimurske zupanije u ... The post INFO Najava prekida mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske i Medjimurske zupanije, 13.01.2020. appeared first on CARNET .

27.12.2019. 11:12
Započeo CARNET-ov Erasmus+ projekt "DOTS"
U CARNET-ovim prostorijama, 2. i 3. prosinca 2019. godine, održan je početni (kick-off) sastanak Erasmus+ projekta pod nazivom “DOTS - Development of transversal skills in STEM”. Cilj je projekta razvijati ... The post Započeo CARNET-ov Erasmus+ projekt "DOTS" appeared first on CARNET .

15. siječnja - Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
15.01.2020. 09:01
15. siječnja - Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Iako je Island još u prosincu 1991. priznao neovisnost Hrvatske, kao Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske slavi se 15. siječnja, jer je toga dana 1992. godine Hrvatsku i Sloveniju, nakon Vatikana, priznala većina europskih zemalja i zemlje EU.