Školski volonterski klub Zvrk

Autor: Mia Bilić, 7. 2. 2018.

Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci u sklopu projekta Školontiranje danas je osnovala školski volonterski klub pod nazivom Zvrk. Naziv je smišljen pod krilaticom: Zvrk - ZaVolontiRaj se u Klub. Ponosni smo što smo dio navedenog projekta u koji smo se uključili zahvaljujući Proni centru iz Vukovara.

Danas u 10 sati simboličnim nastupom našeg tamburaškog sastava i monodramom Marije Lešić pozdravili smo goste iz Proni centra, Doma za starije i nemoćne osobe Vinkovci, Crvenog križa Vinkovci, kao i naše učenike volontere. Ravnatelj i koordinator kluba pozdravili su sve prisutne, a Proni centar zahvalio se na suradnji i uručio poklone povodom otvorenja.

Volonterski klub poziva sve učenike koji žele da se uključe, pomažu drugima i da budu primjer svima.

12.09.2019. 15:02
INFO Prekid mrezne povezabosti na podrucju Primorsko-goranske zupanije
Postovani, U petak, 13.09.2019. u vremenu od 00:00 do 04:00 sati, pruzatelj usluge, Odasiljaci i veze d.o.o ce imati hitne interventne radove na mreznoj infrastrukturi. Tijekom navedenih radova ce doci ... The post INFO Prekid mrezne povezabosti na podrucju Primorsko-goranske zupanije appeared first on CARNET .

11.09.2019. 16:00
Oglas u EOJN RH: 2019/S 0F2-0036179 The post Izrada cjelovitog programskog rješenja u sklopu projekta Informatizacija procesa i uspostava cjelovite elektroničke usluge upisa u odgojne i obrazovne ustanove appeared first on CARNET .

16. do 22. rujna - Europski tjedan kretanja
16.09.2019. 08:45
16. do 22. rujna - Europski tjedan kretanja
Svake godine, počevši od 2002., Europski tjedan mobilnosti (European Mobility Week) se organizira od 16. do 22. rujna i posvećen je održivom kretanju / mobilnosti.