Božićna predstava

Autor: Mia Bilić, 22. 12. 2017.

Danas, 22. prosinca, održana je božićna predstava u našoj školi. Članovi naše dramske skupine otpjevali su pjesme prikladne za najljepše razdoblje u godini, a i svim prisutnima pokazali su svoje plesne sposobnosti. Na taj način obilježili smo kraj 2017. i poželjeli sretan Božić i uspješnu nadolazeću 2018. godinu.

Sadržaj blagdana Božića izražen je jednostavnim riječima i porukom Evanđelja. To je sadržaj koji si osvješćujemo svake godine za blagdan Božića, to slavimo, vjerujemo i radujemo se jer nam se rodio Isus Krist - Spasitelj.

Dani pred nama posebni su i stoga zaželite jedni drugima sve najbolje i shvatite da je najljepše kada su kraj vas oni koji vas vole. Sretan Božić i Nova Godina svima!

Fotografije s priredbe možete pogledati u fotogaleriji.

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.

11. prosinca - Svjetski dan UNICEF-a
11.12.2018. 09:52
11. prosinca - Svjetski dan UNICEF-a
Generalna skupština Ujedinjenih naroda, 11. prosinca 1946. godine osnovala je organizaciju za pomoć djeci – UNICEF (United Nations Children's Fund). Nastao je s ciljem pružanja pomoći djeci poslijeratne Europe. Danas je najveći dio napora UNICEF-a je usmjeren na djecu u zemljama u razvoju.