„Edukacija vršnjaka o prevenciji ADIS-A i spolno prenosivih bolesti“

Autor: Ines Grbešić, 1. 12. 2017.

Povodom „ Mjeseca borbe protiv ovisnosti“ od 15.studenoga do 15. prosinca, Zdravstvena i veterinarska škola Dr. Andrije Štampara Vinkovci, provodi Projekt „ Edukacija vršnjaka o prevenciji ADIS-A i spolno prenosivih bolesti“, interaktivno predavanje u srednjim školama.

Nakon realizacije trogodišnjeg Projekta „ MEMOAIDS“ (Centar za reproduktivno zdravlje Zageb) prevencija o AIDS-u i rizičnim oblicima ponašanja koordinatorica Projekta Sanda Horvatović, psihologinja škole educirala je skupinu učenika koji kontinuiranim radom provode aktivnosti i radionice.

Predavanje je u našoj školi provedeno danas, 1. prosinca 2017. (petak) među učenicima prvih i drugih razreda.

Priloženi dokumenti:
Edukacija_vrsnjaka_o_prevenciji_ADIS-a.docx (385.81 KB)

15.11.2018. 15:35
CUC 2018: Mreža ideja – sve što trebate znati o novim tehnologijama i digitalnom društvu
Znate li kojih je sedam načina da propadnete kao WiFi stručnjak? Jesu li roboti već u našim školama? Što kad aplikacije koje koristimo više nisu besplatne? Kako potrošiti 10.160.430.000,00 kuna? Kako napisati STEM priču? Kako isprintati molekulu DNA na 3D printeru?

14.11.2018. 11:22
Započela provedba pilot projekta CRISS u osnovnim i srednjim školama Hrvatske
U rujnu 2018. godine započela je provedba onsite pilot projekta CRISS koji se odvija u okviru programa Europske unije za istraživanja i inovacije OBZOR 2020 i ima za svrhu razvoj i pilot implementaciju digitalne platforme za stjecanje, vrednovanje i certifikaciju digitalnih kompetencija učenika.

16. studenoga - Međunarodni dan tolerancije
16.11.2018. 12:54
16. studenoga - Međunarodni dan tolerancije
Međunarodni dan tolerancije obilježava se 16. studenoga. To je dan koji nas podsjeća na poštovanje i uvažavanje drugačijih od nas. Dan koji nas potiče na snošljivost prema drugima. Generalna Skupština Ujedinjenih naroda je 1996. godine pozvala zemlje članice da ustanove Dan tolerancije u sladu s Deklaracijom o principima tolerancije koja je potpisana od strane članica 16.11.1995. godine.