Uskoro volonterski klub u našoj školi

Autor: Mia Bilić, 20. 11. 2017.

Početkom drugog polugodište ove školske godine planira se otvorenje školskog volonterskog kluba. U okviru projekta Školontiranje, financiranog sredstvima EU, ponovno su se u svrhu daljnjih priprema za kvalitetnu uspostavu i vođenje školskih volonterskih klubova, na jednom mjestu okupili volonteri i djelatnici iz 10 odgojno-obrazovnih ustanova s područja Vukovarsko-srijemske i Sisačko-moslavačke županije. Tehničku školu Ruđera Boškovića Vinkovci predstavljali su Igor Farbaš i Mia Bilić.

Cilj izobrazbe koja je održana u Novoj Gradišci od 15. do 18. studenog pod nazivom “Rad s mladima i rad u zajednici” je pružiti sudionicima dodatna znanja, metode i vještine u području motivacije i animacije mladih i njihovih roditelja u izvannastavne aktivnosti škole, a primarno u rad školskih volonterskih klubova. Izobrazbu su pripremile i provele trenerice iz PRONI Centra.

12.09.2019. 15:02
INFO Prekid mrezne povezabosti na podrucju Primorsko-goranske zupanije
Postovani, U petak, 13.09.2019. u vremenu od 00:00 do 04:00 sati, pruzatelj usluge, Odasiljaci i veze d.o.o ce imati hitne interventne radove na mreznoj infrastrukturi. Tijekom navedenih radova ce doci ... The post INFO Prekid mrezne povezabosti na podrucju Primorsko-goranske zupanije appeared first on CARNET .

11.09.2019. 16:00
Oglas u EOJN RH: 2019/S 0F2-0036179 The post Izrada cjelovitog programskog rješenja u sklopu projekta Informatizacija procesa i uspostava cjelovite elektroničke usluge upisa u odgojne i obrazovne ustanove appeared first on CARNET .

16. do 22. rujna - Europski tjedan kretanja
16.09.2019. 08:45
16. do 22. rujna - Europski tjedan kretanja
Svake godine, počevši od 2002., Europski tjedan mobilnosti (European Mobility Week) se organizira od 16. do 22. rujna i posvećen je održivom kretanju / mobilnosti.