Sabirna akcija "Solidarnost na djelu 2017"

Autor: Benjamin Dobutović, 7. 11. 2017.

Hrvatski Crveni križ je i ove godine proveo sabirnu akciju "Solidarnost na djelu".

Ova 45. po redu akcija održana je pod motom „ Ne dvoji, za drugoga izdvoji! „

Hvala svima koji su sudjelovali ...

Učenicima i nastavnicima su ove godine ponuđeni bonovi solidarnosti u iznosu od 5 kuna.

Ukupno smo sakupili 1350 kuna.

16.10.2019. 11:09
Na CUC-u hrvatski fizičar Saša Ceci ,,objašnjava neobjašnjivo"
Ovogodišnju, 21. po redu CARNET-ovu konferenciju za korisnike, koja će se održati od 6. do 8. studenoga u Šibeniku, zaključit će predavanje poznatog hrvatskog fizičara Saše Cecija. U svom predavanju ... The post Na CUC-u hrvatski fizičar Saša Ceci ,,objašnjava neobjašnjivo" appeared first on CARNET .

16.10.2019. 10:26
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge za provedbu istraživanja eksperimentalne primjene modela korištenja IKT-a u učenju i poučavanju. Svrha provedbe istraživanja je identificiranje ... The post Istraživanje tržišta: Poziv na sastanak – Istraživanje eksperimentalne primjene modela korištenja IKT-a appeared first on CARNET .

16. listopada - Svjetski dan hrane
16.10.2019. 10:24
16. listopada - Svjetski dan hrane
Svjetski dan hrane obilježava se 16. listopada, na dan kada je 1945. godine osnovan “Food and Agriculture Organization” (FAO), ogranak Ujedinjenih naroda koji se bavi hranom i razvojem agrikulture u svijetu. Otkako postoji, FAO se bavi problematikom nedostupnosti hrane, s posebnom pažnjom na zemlje u razvoju.