Tehnička škola na edukaciji Nauči kako školontirati

Autor: Mia Bilić, 28. 10. 2017.

okviru projekta Školontiranje financiranog sredstvima EU kroz Europski socijalni fond, od 23. do 26. listopada održana je četverodnevna izobrazba za predstavnike odgojno-obrazovnih ustanova i volontera s područja Vukovarsko-srijemske i Sisačko-moslavačke županije. Našu školu predstavljale su profesorice Tihana Mudrovčić i Mia Bilić.

Izobrazba Školsko volontiranje, čiju su osnovnu grupu činili predstavnici 10 osnovnih i srednjih škola – koordinatori volontera, održana je u Đakovu, a s ciljem osposobljavanja i razvijanja vještina i znanja kod istih za kvalitetnu uspostavu volonterskih programa u školama i funkcioniranje školskih volonterskih klubova, čija otvaranja su planirana početkom drugog polugodišta ove školske godine.

16.10.2019. 11:09
Na CUC-u hrvatski fizičar Saša Ceci ,,objašnjava neobjašnjivo"
Ovogodišnju, 21. po redu CARNET-ovu konferenciju za korisnike, koja će se održati od 6. do 8. studenoga u Šibeniku, zaključit će predavanje poznatog hrvatskog fizičara Saše Cecija. U svom predavanju ... The post Na CUC-u hrvatski fizičar Saša Ceci ,,objašnjava neobjašnjivo" appeared first on CARNET .

16.10.2019. 10:26
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge za provedbu istraživanja eksperimentalne primjene modela korištenja IKT-a u učenju i poučavanju. Svrha provedbe istraživanja je identificiranje ... The post Istraživanje tržišta: Poziv na sastanak – Istraživanje eksperimentalne primjene modela korištenja IKT-a appeared first on CARNET .

16. listopada - Svjetski dan hrane
16.10.2019. 10:24
16. listopada - Svjetski dan hrane
Svjetski dan hrane obilježava se 16. listopada, na dan kada je 1945. godine osnovan “Food and Agriculture Organization” (FAO), ogranak Ujedinjenih naroda koji se bavi hranom i razvojem agrikulture u svijetu. Otkako postoji, FAO se bavi problematikom nedostupnosti hrane, s posebnom pažnjom na zemlje u razvoju.