Autor: Darija Dasović Rakijašić, 10. 7. 2017.

Upisi u 1. razred školske godine 2017./2018. su u sljedećim terminima:

• 14.7. 9-13h
  • 17.7. 11-16h
  • 18.7. 9-13h

Na upise je potrebno donijeti:

• upisnicu (dostupna u aplikaciji www.upisi.hr nakon objave konačnih ljestvica poretka, ne kupovati upisnicu u knjižari!) – ispuniti i potpisati (učenik i roditelj)
  • dokumentaciju kojom se dokazuje pravo na ostvarene dodatne bodove
  • liječničku svjedodžbu medicine rada (za programe: arhitektonski tehničar, građevinski tehničar, elektrotehničar, tehničar za mehatroniku)
  • potvrdu nadležnog školskog liječnika (za program: računalni tehničar za strojarstvo, izdaje Služba za školsku medicinu Vinkovci, Zvonarska 57 )
  • 30kn za osiguranje

Svi osobni podatci i ocjene te rezultati i dodatni bodovi kandidata postignutih na natjecanjima iz znanja i na sportskih natjecanjima su uneseni u sustav NISpuSŠ te ih kandidati ne trebaju dostavljati pri upisu u srednje škole.
Kandidati koji u srednju školu ne dostave upisnicu te potrebnu dokumentaciju, gube pravo na upis i upućuju se na sljedeći upisni rok.