"Prvi put darujem krv !" 2017.

Autor: Benjamin Dobutović, 29. 3. 2017.

U utorak 4. travnja 2017. od 10:00-13:00  u Tehničkoj školi Ruđera Boškovića Vinkovci.

Akciju dragovoljnog darivanja krvi organizira Gradsko društvo Crvenog križa Vinkovci u suradnji s aktivom DDK Tehničke škole Ruđera Boškovića Vinkovci i Kliničkim zavodom za transfuzijsku medicinu Kliničkog bolničkog centra Osijek.

Prošle školske godine je zabilježen odličan odziv novih darovatelja, koji su uz dobru volju, trebali imati punih 18 godina, dobro zdravstveno stanje i 55 kg...

Uključimo se i ove godine u ovu humanu akciju u što većem broju, dijelom svoje krvi omogućimo spašavanje stradalih, ublažimo bol, vratimo nadu u život i povjerenje u čovjeka.

S poštovanjem, Benjamin Dobutović