Probna državna matura za učenike 3. razreda

Autor: Krunoslav Čelig, 16. 1. 2010.

Poštovani učenici/ce!

Ove godine Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja provest će probnu državnu maturu za učenike 3. razreda. Svi učenici 3. razreda pisat će 17. ožujka 2010. esej iz Hrvatskog jezika.

Ostale ispite (obvezne i izborne) probne državne mature provodit će predmetni nastavnici u sklopu svojih nastavnih sati.

Kako bi pripremili učenike za pisanje eseja iz Hrvatskog jezika, radna skupina Nacionalnog centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja objavila je dodatak ispitnome katalogu za Hrvatski jezik za 3. razred 2010. godine.

Dodatak ispitnome katalogu za Hrvatski jezik možete preuzeti s mrežne stranice Nacionalnog centra www.ncvvo.hr ili ovdje.

ispitni koordinator