Autor: Marija Barac, 23. 12. 2016.

Školska knjižnica naše škole, kao što i sami znate, nije opremljena dovoljnim brojem lektirnih naslova za svakog učenika. Kako bi osigurali minumum naslova, molim učenike neka na vrijeme vraćaju knjige. Isto vrijedi i za učenike koji duguju knjige iz prethodnih razreda. Zahvaljujem učenicima koji posuđuju i vraćaju knjige na vrijeme, a uključeni su u popis dužnika.U dogovoru s ravnateljem, jedan od uvjeta za preuzimanje svjedodžbe o završenom razredu bit će i potvrda o nedugovanju školskoj knjižnici. U privitku možete vidjeti dugujete li knjigu. U slučaju nejasnoća ili pogreške, javite se u školsku knjižnicu svaki radni dan od 8-14 sati. Popis je u privitku.

Priloženi dokumenti:
POPIS_UCENIKA.docx (14.67 KB)