Povjerenstvo za provjeru stručnih i radnih sposobnosti kandidata prijavljenih na natječaj za radno mjesto tajnik škole (na određeno vrijeme)

Autor: Mate Vukušić, 12. 5. 2016.

32 100 Vinkovci, Stanka Vraza 15

Klasa: 602-03/16-01/01

Ur.br. 2188-48-16-523

Dne 12. svibnja 2016.

Na temelju članka 11. Pravilnika o radu Ravnatelj Škole dana 12. svibnja 2016.g. donosi

ODLUKU

o imenovanju Povjerenstva za provjeru stručnih i radnih sposobnosti

I.

Imenuje se povjerenstvo za provjeru stručnih i radnih sposobnosti kandidata prijavljenih na natječaj za radno mjesto TAJNIK ŠKOLE (na određeno vrijeme do povratka radnice s rodiljnog/roditeljskog dopusta) u sastavu:

1. Zlatko Ruščić, dipl.ing.el. (zamjenik ravnatelja)
  2. Sanja Bunić, bacc. javne uprave
  3. Marija Barac, prof. hrvatskog jezika i dipl. knjižničar
  4. Tomislava Čuljak, prof. matematike i informatike
  5. Dobrila Hemetek, prof. matematike i fizike

Radu stručnog povjerenstva može nazočiti i ravnatelj škole.

II.

Povjerenstvo iz točke I. obvezno je točno i nepristrano izvršiti testiranje i ostale oblike provjere znanja i sposobnosti.

III.

Povjerenstvo će utvrditi pitanja i sadržaj provjere stručnih i radnih sposobnosti, kao i vrijednosne bodove i elemente ocjene.

IV.

O svim poduzetim radnjama i odlukama koje donese Povjerenstvo će obavijestiti pismeno ravnatelja Škole.

V.

Odluka stupa na snagu danom donošenja.

Mate Vukušić, prof.

Ovaj mjesec: 12079