Obavijest!

Autor: Darija Dasović Rakijašić, 26. 5. 2009.

Dana 29.svibnja 2009. U 13:00 u našoj školi bit će održano predavanje u sklopu projekta „ Znanje je užitak“ koje organizira Udruga za zaštitu od spolno prenosivih bolesti „Aktiva“ i „Klub prijatelja Pete gimnazije“ iz Zagreba.

Predavanje će održati dr.sci. Dubravko Lepušić, spec. ginekolog KB „Sestre Milosrdnice“ koji je doktorirao s temom o infekcijama HPV-om u adolescentnoj populaciji grada Zagreba.

Pozivam učenike da dođu na predavanje. Bit će poučno ali i zabavno!

Ružica Beljo,prof.