Predavanje Hrvatskog pedagoško- književnog zbora

Autor: Marija Barac, 10. 10. 2014.

U povodu Međunarodnog dana učitelja, u Vinkovcima je, u organizaciji Hrvatskog pedagoško-književnog zbora - Ogranak Vukovarsko-srijemske županije, 3. listopada 2014. održana pedagoška tribina za odgojitelje i učitelje. U stručnom dijelu tribine predavanje pod nazivom "Najčešći propusti u školama utvrđeni inspekcijskim nadzorom" održala je Jasna Galić Minarik, voditeljica Službe prosvjetne inspekcije – područne jedinice u Osijeku. Savjetnica pravobraniteljice za djecu Sanja Vladović održala je predavanje o zaštiti prava i interesa djece s problemima u ponašanju.

Skup je otvorila predsjednica ogranka Kata Piršljin, a nazočne su pozdravili Jadranka Mustapić Karlić, pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje i sport Vukovarsko-srijemske županije te Ivana Biljan, predstojnica osječke podružnice Agencije za odgoj i obrazovanje, a svatko od njih čestitao je pritom prosvjetnim djelatnicima njihov dan.

03.08.2020. 10:29
Demo testiranje opreme za školske djelatnike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi demo testiranje opreme za školske djelatnike u sklopu otvorenog postupka javne nabave ,,Nabava opreme za školske djelatnike - faza 2 u sklopu ... The post Demo testiranje opreme za školske djelatnike appeared first on CARNET .

29.07.2020. 10:45
Nadogradnjom e-Dnevnika za učenike i roditelje uvedeni su novi dizajn te nove funkcionalnosti. Uz novu strukturu i logiku izbornika te novi izgled ikona i ostalih grafičkih elemenata dodane su i ... The post Učenicima i roditeljima dostupan redizajnirani e-Dnevnik s novim funkcionalnostima appeared first on CARNET .

10. kolovoza – Svjetski dan lavova
10.08.2020. 11:45
10. kolovoza – Svjetski dan lavova
Svjetski dan lavova, 10. kolovoza, ima cilj podizanje svijesti o ljepoti ovih vrhunskih lovaca poznatijih kao kraljeva džungle i zbog toga se na današnji dan diljem svijeta slavi najsnažniji i najhrabriji pripadnik životinjskoga carstva.

Ukupno: 1119455