Pomozimo i mi!

Autor: Marija Barac, 20. 5. 2014.

Pozivamo djelatnike i učenike naše škole da se odazovu akciji prikupljanja  pomoći učenicima čije su kuće stradale u poplavama.

Prikupljene stvari donesite u knjižnicu, a možete kontaktirati i djelatnike škole koji će vas dalje uputiti.

Prikupljamo:

• odjeću (majice, hlače, čarape, donje rublje…(Važno je da je odjeća čista!)
  • nekvarljivu hranu (konzervirana, žitarice, trajno mlijeko, voda… )
  • higijenske potrepštine (sapun, pasta za zube, ručnici, vlažne maramice…).

“No one has ever become poor by giving.”
"Nitko nije postao siromašan time što je davao"
     Anne Frank

11.08.2020. 06:04
INFO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020.
Postovani, Dobili smo informaciju kako je u mrezi operatora Odasiljaci i veze doslo do prekida optickog kabla te kako se radi na sanaciji. Za sad nemamo procjenu u kojem roku ... The post INFO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020. appeared first on CARNET .

11.08.2020. 06:04
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020.
Postovani, Danas od oko 5:10 sati je doslo do prekida mrezne povezanosti na podrucju Zadarske zupanije. Radimo na rjesavanju navedenog prekida. S postovanjem, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020. appeared first on CARNET .

10. kolovoza – Svjetski dan lavova
10.08.2020. 11:45
10. kolovoza – Svjetski dan lavova
Svjetski dan lavova, 10. kolovoza, ima cilj podizanje svijesti o ljepoti ovih vrhunskih lovaca poznatijih kao kraljeva džungle i zbog toga se na današnji dan diljem svijeta slavi najsnažniji i najhrabriji pripadnik životinjskoga carstva.

Ukupno: 1119456