Posjet stranih nastavnika našoj školi

Autor: Marija Barac, 4. 4. 2014.

U srijedu 2. travnja našu školu su posjetili gost nastavnici iz Finske, Estonije, Francuske i Njemačke. Oni su (zajedno sa Srednjom strukovnom školom Vinkovci) sudionici međunarodnog projekta Leonardo da Vinci- Prijenos inovacija koji je financiran kroz program Cjeloživotnog učenja iz EU fondova.

Gostima smo htjeli kroz nastavni sat pokazati što i kako radimo u našoj školi te na koji način učenici stječu vještine i znanja u pojedinim područjima. Profesori (Z. Ruščić, J. Bionda, D.Savić i I.Jančić) su zajedno sa svojim učenicima pokazali visok nivo stručnog znanja te su izvrsno prezentirali svoj rad pred gostujućim nastavnicima.

Nakon održanih sati, bili su zadovoljni viđenim te su izrazili zainteresiranost za zajedničko sudjelovanje na projektima u Erasmus+programu (novi program Europske unije za obrazovanje, osposobljavanje, mlade i sport za razdoblje 2014. - 2020.)

Itmeđu ostalo, pozitivni komentari su bili na stručnost naših nastavnika te izučenost i spretnost učenika za rad na strojevima tj. programima, također i na vrlo dobro znanje engleskoga jezika.

Kako je izgledalo druženje, pogledajte u fotogaleriji:http://web2.ss-tehnicka-rboskovica-vk.skole.hr/fotogalerija