Posjet stranih nastavnika našoj školi

Autor: Marija Barac, 4. 4. 2014.

U srijedu 2. travnja našu školu su posjetili gost nastavnici iz Finske, Estonije, Francuske i Njemačke. Oni su (zajedno sa Srednjom strukovnom školom Vinkovci) sudionici međunarodnog projekta Leonardo da Vinci- Prijenos inovacija koji je financiran kroz program Cjeloživotnog učenja iz EU fondova.

Gostima smo htjeli kroz nastavni sat pokazati što i kako radimo u našoj školi te na koji način učenici stječu vještine i znanja u pojedinim područjima. Profesori (Z. Ruščić, J. Bionda, D.Savić i I.Jančić) su zajedno sa svojim učenicima pokazali visok nivo stručnog znanja te su izvrsno prezentirali svoj rad pred gostujućim nastavnicima.

Nakon održanih sati, bili su zadovoljni viđenim te su izrazili zainteresiranost za zajedničko sudjelovanje na projektima u Erasmus+programu (novi program Europske unije za obrazovanje, osposobljavanje, mlade i sport za razdoblje 2014. - 2020.)

Itmeđu ostalo, pozitivni komentari su bili na stručnost naših nastavnika te izučenost i spretnost učenika za rad na strojevima tj. programima, također i na vrlo dobro znanje engleskoga jezika.

Kako je izgledalo druženje, pogledajte u fotogaleriji:http://web2.ss-tehnicka-rboskovica-vk.skole.hr/fotogalerija

11.08.2020. 06:04
INFO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020.
Postovani, Dobili smo informaciju kako je u mrezi operatora Odasiljaci i veze doslo do prekida optickog kabla te kako se radi na sanaciji. Za sad nemamo procjenu u kojem roku ... The post INFO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020. appeared first on CARNET .

11.08.2020. 06:04
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020.
Postovani, Danas od oko 5:10 sati je doslo do prekida mrezne povezanosti na podrucju Zadarske zupanije. Radimo na rjesavanju navedenog prekida. S postovanjem, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020. appeared first on CARNET .

10. kolovoza – Svjetski dan lavova
10.08.2020. 11:45
10. kolovoza – Svjetski dan lavova
Svjetski dan lavova, 10. kolovoza, ima cilj podizanje svijesti o ljepoti ovih vrhunskih lovaca poznatijih kao kraljeva džungle i zbog toga se na današnji dan diljem svijeta slavi najsnažniji i najhrabriji pripadnik životinjskoga carstva.

Ukupno: 1119455