Uspješno održan Svjetski dan voda!

Autor: Marija Barac, 26. 3. 2014.

Znamo da je voda, koju čovjek s divljenjem prikuplja i njeguje od pradavnoga doba, za razliku od ostalih prirodnih pojava, neodvojiva od njega samoga.
Među različitim elementima koji okružuju čovjeka na Zemlji samo se voda javlja gotovo svuda - kao savršena, plodonosna, jedinstvena.

Upravo ove tvrdnje smo htjeli potkrijepiti i osvijestiti izložbom radova, posterima i plakatima te video projekcijama naših učenika.

Pozitivne reakcije sudionika ovog obilježavanja daju nam pravo misliti da smo u tome i uspjeli.

Kako je sve izgledalo, pogledajte u http://web2.ss-tehnicka-rboskovica-vk.skole.hr/fotogalerija.

Kroz video projekciju našeg učenika, podsjetite se snage i veličine Dunava.

11.08.2020. 06:04
INFO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020.
Postovani, Dobili smo informaciju kako je u mrezi operatora Odasiljaci i veze doslo do prekida optickog kabla te kako se radi na sanaciji. Za sad nemamo procjenu u kojem roku ... The post INFO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020. appeared first on CARNET .

11.08.2020. 06:04
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020.
Postovani, Danas od oko 5:10 sati je doslo do prekida mrezne povezanosti na podrucju Zadarske zupanije. Radimo na rjesavanju navedenog prekida. S postovanjem, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020. appeared first on CARNET .

10. kolovoza – Svjetski dan lavova
10.08.2020. 11:45
10. kolovoza – Svjetski dan lavova
Svjetski dan lavova, 10. kolovoza, ima cilj podizanje svijesti o ljepoti ovih vrhunskih lovaca poznatijih kao kraljeva džungle i zbog toga se na današnji dan diljem svijeta slavi najsnažniji i najhrabriji pripadnik životinjskoga carstva.

Ukupno: 1119455