21. ožujka Svjetski dan voda

Autor: Marija Barac, 20. 3. 2014.

Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci će 21. ožujka obilježiti Svjetski dan voda. Tom prilikom ćemo u prostorima škole pokazati prigodan program koji su napravili učenici s voditeljicom izložbe profesoricom Andrejom Pokas. Na taj način naši učenici žive poznatu misao -

Misli globalno, djeluj lokalno.

TEHNIČKA  ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVIĆA VINKOVCI

PROGRAM  JAVNE IZLOŽBE ZA 21. OŽUJKA SVJETSKI DAN VODA

11,00 -14,00 SATI

• Video projekcije o zaštiti voda te prikaz raznih tokova vode uz prirodne zvukove i glazbu
  • Video projekcija filma o Dunavu (značaj, zaštita te štetna djelovanja rijeke)
  • 3D makete vodotornjeva
  • Model brežuljkastog vodotoka
  • Prezentacija o zaštiti okoliša
  • Izložba plakata o povijesti zaštite svih vrsta voda
  • Izložba plakata vodotornjeva
  • Prigodni stihovi o vodi u izvedbi naših učenika
  • O važnosti vode kroz prigodne poruke

03.08.2020. 10:29
Demo testiranje opreme za školske djelatnike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi demo testiranje opreme za školske djelatnike u sklopu otvorenog postupka javne nabave ,,Nabava opreme za školske djelatnike - faza 2 u sklopu ... The post Demo testiranje opreme za školske djelatnike appeared first on CARNET .

29.07.2020. 10:45
Nadogradnjom e-Dnevnika za učenike i roditelje uvedeni su novi dizajn te nove funkcionalnosti. Uz novu strukturu i logiku izbornika te novi izgled ikona i ostalih grafičkih elemenata dodane su i ... The post Učenicima i roditeljima dostupan redizajnirani e-Dnevnik s novim funkcionalnostima appeared first on CARNET .

10. kolovoza – Svjetski dan lavova
10.08.2020. 11:45
10. kolovoza – Svjetski dan lavova
Svjetski dan lavova, 10. kolovoza, ima cilj podizanje svijesti o ljepoti ovih vrhunskih lovaca poznatijih kao kraljeva džungle i zbog toga se na današnji dan diljem svijeta slavi najsnažniji i najhrabriji pripadnik životinjskoga carstva.

Ukupno: 1119455