Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci organizirala Dan otvorenih vrata

Autor: Administrator , 10. 3. 2014.

VINKOVCI - U ponedjeljak, 10.ožujka, Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci organizirala je Dan otvorenih vrata u nazočnosti savjetnice ministra znanosti, obrazovanja i sporta prof. Adriane Mastelić.

"Naša škola treći put organizira Dan otvorenih vrata. To je priprema učenika osmih razreda da mogu na bolji, jednostavniji i kvalitetniji način izabrati svoje buduće zanimanje ili neku određenu profesiju. Mi im ovdje želimo prezentirati našu školu da vide koji su to sve programi, što se radi, što se izučava u određenim programima, što moraju naučiti kako bi se što bolje i kvalitetnije pripremili za daljnji studij ili za rad u gospodarstvu", rekao je ravnatelj Tehničke škole Ruđera Boškovića Vinkovci Mate Vukušić, prof.

Dan otvorenih vrata otvorila je prof. Adriana Mastelić, savjetnica ministra znanosti, obrazovanja i sporta koja je rekla:

"Želim ovom prilikom čestitati ravnatelju, svim nastavnicima i učenicima na trudu koji su uložili da ova današnja manifestacija bude još bolja nego proteklih godina. Također, ono što u Ministarstvu pozdravljamo su akcije koje učenicima žele dati pravu informaciju koja će možda pomoći da se i danas odluče za neko zanimanje i koje će u konačnici možda i odrediti njihovu budućnost.", rekla je Mastelić.

Dan otvorenih vrata ove je godine organiziran u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje Područnim uredom Vinkovci.

"Napravili smo jako dobru suradnju jer je cilj da obrazujemo učenike koji će moći lakše naći određeni posao ili nastaviti daljnje školovanje, a ne da obrazujemo samo učenike koji će biti određena evidencija na Zavodu za zapošljavanje. Mislim da smo ove godine napravili iskorak u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje Područnim uredom Vinkovci i ovim putem želim zahvaliti predstojniku Mariju Paljušaju na toj suradnji koju smo zajedno polučili pri organizaciji Dana otvorenih vrata", rekao je ravnatelj Tehničke škole Ruđera Boškovića Vinkovci Mate Vukušić, prof.

Izvor: http://cibalia.info/index.php/vijesti/2715-tehnicka-skola-rudera-boskovica-vinkovci-organizirala-dan-otvorenih-vrata

11.08.2020. 06:04
INFO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020.
Postovani, Dobili smo informaciju kako je u mrezi operatora Odasiljaci i veze doslo do prekida optickog kabla te kako se radi na sanaciji. Za sad nemamo procjenu u kojem roku ... The post INFO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020. appeared first on CARNET .

11.08.2020. 06:04
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020.
Postovani, Danas od oko 5:10 sati je doslo do prekida mrezne povezanosti na podrucju Zadarske zupanije. Radimo na rjesavanju navedenog prekida. S postovanjem, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Zadarska zupanija 11.8.2020. appeared first on CARNET .

10. kolovoza – Svjetski dan lavova
10.08.2020. 11:45
10. kolovoza – Svjetski dan lavova
Svjetski dan lavova, 10. kolovoza, ima cilj podizanje svijesti o ljepoti ovih vrhunskih lovaca poznatijih kao kraljeva džungle i zbog toga se na današnji dan diljem svijeta slavi najsnažniji i najhrabriji pripadnik životinjskoga carstva.

Ukupno: 1119455