Dan otvorenih vrata

Autor: Marija Barac, 10. 3. 2014.

Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci danas je (10.ožujka) uspješno održala manifestaciju Dan otvorenih vrata u prostorima škole.

Cilj ovakve manifestacije jest informirati učenike osmoškolce, ali i njihove roditelje o širokoj lepezi mogućnosti koje nudi naša škola.

Na taj način brinemo o mladim ljudima koji se nalaze na jednom od raskrižja u svom životu.

Danas je školu posjetilo preko dvjestotinjak učenika i nastavnika našeg grada i okolice koji su kroz ovu inicijativu dobili smjernice za odabir budućeg zanimanja.

Naši profesori i učenici su sadržajno, inovativno i motivirano prezentirali smjerove koje djeca mogu upisati u našoj školi: tehnička gimnazija za elektrostrojarstvo, računalni tehničar u strojarstvu, tehničar za mehatroniku, elektrotehničar, građevinski tehničar te arhitektonski tehničar.

Raduje nas interes koji je pokazan za naš rad i iskreno se veselimo svakom novom učeniku!

Više informacija o Danu otvorenih vrata pročitajte na sljedećem linku te pogledajte fotografije u Fotogaleriji. Pogledajte i prezentirane radove učenika i nastavnika.

03.08.2020. 10:29
Demo testiranje opreme za školske djelatnike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi demo testiranje opreme za školske djelatnike u sklopu otvorenog postupka javne nabave ,,Nabava opreme za školske djelatnike - faza 2 u sklopu ... The post Demo testiranje opreme za školske djelatnike appeared first on CARNET .

29.07.2020. 10:45
Nadogradnjom e-Dnevnika za učenike i roditelje uvedeni su novi dizajn te nove funkcionalnosti. Uz novu strukturu i logiku izbornika te novi izgled ikona i ostalih grafičkih elemenata dodane su i ... The post Učenicima i roditeljima dostupan redizajnirani e-Dnevnik s novim funkcionalnostima appeared first on CARNET .

10. kolovoza – Svjetski dan lavova
10.08.2020. 11:45
10. kolovoza – Svjetski dan lavova
Svjetski dan lavova, 10. kolovoza, ima cilj podizanje svijesti o ljepoti ovih vrhunskih lovaca poznatijih kao kraljeva džungle i zbog toga se na današnji dan diljem svijeta slavi najsnažniji i najhrabriji pripadnik životinjskoga carstva.

Ukupno: 1119455