Uoči Dana otvorenih vrata....

Autor: Administrator , 9. 3. 2014.

03.08.2020. 10:29
Demo testiranje opreme za školske djelatnike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi demo testiranje opreme za školske djelatnike u sklopu otvorenog postupka javne nabave ,,Nabava opreme za školske djelatnike - faza 2 u sklopu ... The post Demo testiranje opreme za školske djelatnike appeared first on CARNET .

29.07.2020. 10:45
Nadogradnjom e-Dnevnika za učenike i roditelje uvedeni su novi dizajn te nove funkcionalnosti. Uz novu strukturu i logiku izbornika te novi izgled ikona i ostalih grafičkih elemenata dodane su i ... The post Učenicima i roditeljima dostupan redizajnirani e-Dnevnik s novim funkcionalnostima appeared first on CARNET .

10. kolovoza – Svjetski dan lavova
10.08.2020. 11:45
10. kolovoza – Svjetski dan lavova
Svjetski dan lavova, 10. kolovoza, ima cilj podizanje svijesti o ljepoti ovih vrhunskih lovaca poznatijih kao kraljeva džungle i zbog toga se na današnji dan diljem svijeta slavi najsnažniji i najhrabriji pripadnik životinjskoga carstva.

Ukupno: 1119455