Dan sigurnijeg interneta u Tehničkoj školi Ruđera Boškovića Vinkovci

Autor: Darija Dasović Rakijašić, 10. 2. 2014.

Već petu godinu za redom, u našoj Školi obilježavamo Dan sigurnijeg interneta. Ovogodišnji slogan je "Stvorimo bolji internet zajedno"  pa smo zajednički i osmislili ovogodišnje aktivnosti.

Proveli smo anketu za učenike Vukovarsko-srijemske županije kako bismo dobili uvid u njihove internetske navike. Anketu je ispunilo 1153 učenika, a sudjelovale su sljedeće škole:

• Gimnazija Vukovar,
• Gimnazija M.A. Reljkovića Vinkovci,
• Gimnazija Županja,
• Strukovna škola Vukovar,
• Srednja strukovna škola Vinkovci,
Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca, Vinkovci,
• Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci.

Rezultate ankete možete pogledati u priloženoj prezentaciji:

Rezultati ankete, kao i usporedba rezultata sa prošlogodišnjom anketom, koju je ispunilo 185 učenika naše Škole, postavljeni su na oglasnu ploču u holu Škole.

Učenici 1. i 2. razreda povodom ovog Dana pripremili su stripove, digitalne plakate i prezentacije. Njihove radove možete vidjeti na sljedećem linku. Galerija će se popunjavati do kraja tjedna.

Kako smo danas proveli dan, pogledajte u fotogaleriji.