Stručni izlet u Zagreb

Autor: Darija Dasović Rakijašić, 19. 11. 2013.

Učenici Tehničke škole Ruđera Boškovića Vinkovci i ove su godine posjetili Zagreb u Mjesecu hrvatske knjige.

Interliber i INFO - sajam informacijskih tehnologija jedinstvena su prilika našim učenicima da se upoznaju sa suvremenom hrvatskom i svjetskom stručnom i beletrističkom literaturom.

Iako je namjera posjeta INFO sajmu bila uključivanje informatičke tehnologija u sve aspekte svakodnevnog života, naglasak je ove godine bio na računalnim igricama.

Osim stručnog dijela izleta ovo je bio i put na kojemu smo se svi lijepo zabavili i malo bolje upoznali.

Radujemo se novom izletu!