Ante Škrobo - državni prvak u gimnastici!

Autor: Marija Barac, 13. 11. 2013.

Ovih dana Ogulin je bio domaćin najboljim hrvatskim gimnastičarima.

Više od 400 gimnastičarki i gimnastičara natjecalo se na 22. Prvenstvu Hrvatske u A programu, te 13. Kupu Hrvatske (B i C program).

Ponosni smo i sretni jer je naš učenik Ante Škrobo (1.e), u juniorskoj kategoriji Kupa Hrvatske, osvojio zlatnu medalju u višeboju: tlo, konj s hvataljkama, ruče, karike, preskok i preča.

Ante je član gimnastičkog kluba "Hrvatski sokol" Vinkovci. Pod vodstvom trenera Tomislava Gudeka, Marka Simona i trenerice Magdalene Mijaković, došao je do medalje najjačeg sjaja.

Uspjeh je utoliko veći, ako znamo da uvjeti u kojima vježba nisu sjajni.

Osvojeno 1. mjesto i zlatna medalja Anti donose bodove pri upisu na željeni fakultet, a to je Kineziološki fakultet u Zagrebu.

Čestitamo i želimo mu uspješan nastavak sportske karijere!