Obavijest za učenike koji su ostvarili pravo upisa u 1. razred u šk. god. 2013./2014.

Autor: Darija Dasović Rakijašić, 4. 7. 2013.

Trenutkom objave konačnih ljestvica poretka (8. srpnja u 12h), kandidati se upisuju na obrazovni program najvišega prioriteta na kojemu se nalaze u sklopu upisne kvote.

Učenici prvi dan nastave (2. rujna) u školu donose upisnicu i originalnu dokumentaciju na temelju koje su ostvarili dodatne bodove. Informacije o upisnicama biti će objavljene na portalu www.upisi.hr pravovremeno.

Popis udžbenika možete pronaći na linku, a sve obavijesti i dalje ćete moći pratiti na web stranici škole pa molimo da istu redovito posjećujete.

Čestitamo svim učenicima koji su ostvarili pravo upisa i želimo vam ugodno ljeto do novih školskih obaveza u rujnu!

Ovaj mjesec: 12079